Підняв 260 кг. Атлет з Одещини завоював «золото» чемпіонату України з пауерліфтингу

Вихованець Ізмаїльської дитячо-юнацької спортивної школи Давид-Флоріан Міну-Богаченко завоював дві медалі чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юнаків. Про таке повідомили в Ізмаїльській ДЮСШ.

Під час змагань, які відбулися в місті Коломия Івано-Франківської області, одеський спортсмен підняв 260 кг, виконуючи станову тягу. Завдяки цьому атлет виборов «золото» змагань.

Підняв 260 кг. Атлет з Одещини завоював "золото" чемпіонату України з пауерліфтингуФото: Ізмаїльська дитячо-юнацька спортивна школа

Крім того Давид-Флоріан завоював «бронзову» нагороду в жимі лежачи. Спортсмен працював із вагою 150 кг. Додамо, до змагань атлета підготував тренер Олександр Мойсеєв.

Нагадаємо, раніше 14-річна Катерина Гордіян з Нової Долини, що в Одеській області, стала переможницею Кубку України з важкої атлетики серед жінок, який відбувся в Чернігові. У ваговій категорії «до 45 кг» Катерина підняла за сумою вправ 115 кілограмів (у ривку – 50 кілограмів, у поштовху – 65 кілограмів).

Одеські баскетболісти стали переможцями Всеукраїнської юнацької лігиОдеські спортсмени стали срібними призерами Всеукраїнської юнацької баскетбольної лігиОдеська спортсменка візьме участь у чемпіонаті світу з вітрильного спортуОдеська збірна з настільного тенісу завоювала «бронзу» на чемпіонаті України

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області