Пляжний волейбол. В Одесі відбувся турнір, присвячений Дню Повітряних Сил ЗСУ

Информация о материале 14 августа 2023 в 13:33

В Одесі, на майданчику пляжу «Відрада», відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню Повітряних сил Збройних Сил України.

Переможцями змагань
стали Сергій Шуляр / Микита Ангелов, взявши верх над Максимом Гордим (Одеса)/ Ігорем Коваленком (Херсон) з рахунком 2:0 (21:14, 21:19). Відзначимо, Микита є неодноразовим призером чемпіонату України в різних вікових категоріях.

Бронзові медалі завоювали Тимур Чукан / Павло Ларичов, обігравши Єгора Бурдейного/ Кирила Заторського з рахунком 2:0 (21:17, 21:15).

Серед учасників, крім вихованців КДЮСШ «Джінестра» (тренер – Валерій Пархоменко) і СДЮСШОР імені Бориса Літвака (тренер –
Андрій СПІЦ), була команда ВКП «Поліція Одещини» Павло Сенетович/ Олександр Моднов, яка у підсумку посіла 5-е місце. Цікаво, що цей дует цілком міг поборотися за медалі, але в надзвичайно напруженому поєдинку поступився майбутнім бронзовим призерам — 1:2 (21:14, 21:23, 25:27).

Турнір був організований Одеською обласної федерацією волейболу (віцепрезидент – Михайло ЗОТОВ).