Пляжний волейбол. Визначилися переможці чемпіонату Одеської області

Информация о материале 23 марта 2024 в 22:38

В спорткомплексі «Динаміка» відбувся чемпіонат Одеської області з пляжного волейболу серед спортсменів 2010 р.н. і молодше.

У змаганнях серед юнаків стали
Іван КНИГІН/ Дмитро ГОЛОВАНОВ (Чорноморськ/Одеса), які у фіналі обіграли дует Єгор ЄГОРОВ/ Тимофій КАЮК (Роздільна), серед дівчат – чорноморський дует Вікторія МАЛЕНЬКА/ Ніна ПОКОРА, який здолав своїх подруг по КДЮСШ Вікторію МЕДВЕДЄВУ/ Надію ПОКОРУ. Бронзові медалі завоювали Кирило МОІСЕЄНКО/ Ілля ВЛАСИК (Одеса) і Марія МИРГОРОДСЬКА/ Дар’я ЧИГІНА (Одеса)

Всього у змаганнях взяли участь 12 команд юнаків (по 2 з Роздільної, Одеси, по 1-й з Болграда і 6 із Чорноморська) та одна збірна
Чорноморськ/Одеса і 13 команд дівчат, серед яких 2 пари із Роздільної, Одеси і Болграда та 7 дуетів з Чорноморська.Усі призери були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Вихованці «Джинестра» (тренери — Марія АЗАРОВА, Валерій ПАРХОМЕНКО) показали такі результати: серед юнаків — Дмитро ІВАНЕНКО/ Кирило ІЩЕНКО (4 місце), Максим ІВАНЕНКО / Арсеній САГІРОВ (7 місце), серед дівчат — Марія МИРГОРОДСЬКА / Дар’я ЧИГІНА (3 місце), Дар’я ДІОРДИЦЯ / Марія КАСЬЯНЕНКО (7 місце).