Поліція опитує свідків: нові подробиці справи про викинутих на одеському кладовищі пацієнтів психлікарні

Чоловіків покинули біля склепу ще 5 червня.

Розслідування справи стосовно трьох викинутих на кладовище пацієнтів психлікарні на Воробйова, 9 продовжується. Як розповіла Новини.LIVE Odesa депутатка міської ради від “Опозиційної платформи — За життя” Лілія Леонідова — починаючи з 15 червня поліція опитує свідків. 

За її словами, люди з інвалідністю залишаються у Муніципальному центрі для бездомних. Наразі немає можливості зробити їм медичне обстедення, оскільки картки забрали слідчі. Поки продовжюються пошуки родичів.

Окрім того, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов заявив, що під час п’ятничного засідання з замісником губернатора Одещини, головою міського департаменту охорони здоров’я, керівником відповідної медкомісії, директором медичного закладу, з якого «виписали» пацієнтів та активістами — була організована внутрішня комісія для внутрішньої перевірки у лікарні. Також політичний діяч звернувся до Мінздоров’я та НСЗУ.

«Міністерсво має визначити, скільки людей знаходяться у медзакладах, які мають чи не мають отримувати допомогу, і на скількох з них насправді виділяються кошти», — зазначив Леонов.

Також нардеп додав, що 21 червня планує приїхати на зустріч з заступником голови Одеської ОДА Борисом Волошенковим, аби дізнатися, куди справа рухається далі. 

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.