Ракетний удар, сирени та автобусні сполучення. Яка ситуація в Ізмаїльському районі під час війни

image

О 7:20 в районі Лощинівки Ізмаїльського району на Одещині російські війська завдали ракетного удару. Вибухову хвилю було чутно в Ізмаїлі. Про це сказав міський голова Андрій Абрамченко.

За його словами, у районі було неодноразово оголошено повітряну тривогу. Повідомлення з сирен будуть дублюватися у соцмережах офіційних представників міськради.

«Сирени які є, такі вони є. Гучність сирен залежить від напрямку вітру. Одні жителі чують добре, інші погано. Тако дзвоном з церков ми будемо повідомляти про початок та кінець повітряної тривоги».

Громадських транспорт у місті Ізмаїл ходить з 6 ранку до 19 вечора. Від 1 березня розпочалися перевезення у напрямку Ізмаїл-Одеса. Кількість автобусів будуть збільшувати залежно від потреби.

2 та 3 березня попередній розклад руху для автобусів:

Ізмаїл-Одеса – узгоджені рейси на 7:30 та 9:30,Одеса-Ізмаїл – 12:00 та 14:00

Залізничне сполучення поки не працює.

Графік роботи міського транспорту розрахували так, аби водії могли дістатися додому до початку комендантської години.

Також Андрій Абрамченко додав, до тих, у кого у квартирах світиться фіолетове, зелене чи інше яскраве світло, будуть приходити додому.

Андрій Абрамченко розповів про те, що у відкритих підвалах в Ізмаїлі почався вандалізм.

Шостий день війни. Хроніка подій в Одеській областіПід час тривоги будівельні компанії пускатимуть у висотки та паркінги усіх одеситів. АДРЕСИПрикордонники з острова Зміїний живі. Вони у полоні

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області