Ротація: одеські поліцейські повернулись з виконання бойових завдань (фото)

Ротація: одеські поліцейські повернулись з виконання бойових завдань (фото) «фото»

НовиниУ регіоні ФотоРотація: одеські поліцейські повернулись з виконання бойових завдань (фото)

3 Квітня 2024, 13:32

Після кількох місяців невтомної роботи в деокупованих населених пунктах сусіднього регіону, зведений загін поліцейських повернувся додому, залишивши свій слід у боротьбі за правопорядок табезпеку місцевих жителів. Замість них, новий загін візьме на себе відповідальність за виконання завдань поліції та забезпечення дотримання вимог воєнного стану.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.

На прощання з поліцейськими, що їдуть у бойове відрядження, заступники начальника поліціїОдещини Денис Захарченко та Олександр Мірошниченко висловили слова підтримки та вдячності.

Під час церемонії прощання, вищі посадовці відзначили особовий склад за його сміливість та відданість справі захисту громади.

Прошу вас підтримувати один одного, дбати про свою безпеку і з честю виконувати завдання, покладені на вас Національною поліцією. Завжди пам’ятайте, що вдома на вас чекають рідні, – наголосив полковник поліціїОлександр Мірошниченко.

Тим часом, прибулим додому правоохоронцям було вручено відзнаки та слова вдячності за їхню невтомну службу та вагомий внесок у забезпечення безпеки та стабільності в регіоні. За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Дениса Захарченка, їхня робота умовах воєнного стану виявилася надзвичайно важливою для стримування агресії та захисту України.