Сергій Міхалок на концерті в Одесі лаконічно підтримав Білорусь

logo


Лідер «Ляпис 98» засмутив прихильників.

Фронтмен гуртів Brutto та «Ляпис 98» Сергій Міхалок, який доволі стримано прокоментував масові протести у рідній Білорусі, продовжує виcловлюватися лаконічно.

Читайте також:

Білорусь проти Лукашенка: до страйку масово приєднуються заводи-гіганти, медики та діячі культури

Від артиста, який активно підтримував українців під час Революції Гідності і пісня якого «Воины Света» стала своєрідним гімном руху, білоруси очікували більш активної участі.

12 серпня Міхалок виступив з концертом в Одесі, де між іншим згадав братів-білорусів і перед початком виступу сказав:

Я знаю, що всі наші брати-білоруси – Воїни Світла поборять всіх Дартів Вейдерів, але я тут не для того, щоб геополітичну х*йню розповідати, а для того, щоб співати вам ох*єнні пісні

сказав зі сцени Міхалок

Потім артист прочитав вірш, який «висловив все, що наразі відбувається у музиканта всередині». Відео з декламуванням вірша Міхалок поділився у себе на сторінці в Instagram.

Зауважимо, Сергій Міхалок завжди був чи не найголовнішим активістом, який виступав за зміни в рідній Білорусі, про що написав багато своїх пісень, тому саме на його реакцію чекали співвітчизники.

Зрештою за свої заклики до змін йому заборонили виступати на Батьківщині і він переїхав жити до України, однак минулого року вперше за довгий час виступив у Мінську.

Нагадаємо свою підтримку білорусам висловили і українські зірки, серед яких Оля Полякова та alyona alyona.