Щотижнева апаратна нарада відбулась в Таїровській селищній раді

Учасники наради розглянули фінансовий план комунального підприємства «ЖКП «Таїрове» на 2024 рік. Про це  повідомили в прес-службі установи. Також, посадовців ради ознайомлено із звітом поліцейського офіцера громади щодо підтримці громадської безпеки на території Таїровської селищної ради за 2023 рік.

По першому питанню доповів Буравльов Олег Іванович — директор КП «ЖКП «Таїрове», який презентувавосновні показники на 2024 рік та розповів плани на майбутнє. «Минулого року ми добре попрацювали: обновили парк техніки, зробили укриття та в загалі утримали критичну інфраструктуру. Одним із пріоритетних напрямків роботи це має бути розширення кількості якісних послуг та територій для обслуговування», — підкреслив Олександр Орлов

По другому питанню доповів Бедрій Євген Анатолійович – поліцейський офіцер громади, який презентував результати роботи за 2023 рік.»Робота поліцейського громади це в першу чергу робота з населенням швидке реагування та знання місцевості. Зараз ми працюємо по таким напрямкам це: профілактична робота з молоддю, протидія домашнього насильства, боротьба з реалізацію наркотичних засобів, крадіжки, порушення громадського порядку, перевірка власників вогнепальної зброї та інші питання», — наголосив Євген Бедрій.

Заступник голови Нікітенко Олена Анатоліївна подякувала Євгену Бедрію за допомогу в питанні зборуподатків, коли дільничний разом з працівниками селищної ради, виїжджав на обстеження підприємств.

персональный стилист