Справа мера Рені: обвинуваченого ексдепутата будуть судити заочно

Справа мера Рені: обвинуваченого ексдепутата будуть судити заочно Читать на русскомАнтикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про здійснення спеціального судового провадження щодо обвинуваченого.фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд буде заочно судити колишнього депутата Ренійської міської ради Одеської області Івана Пойдолова, якого вважають спільником міського голови Рені Ігоря Плєхова в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 22 листопада ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання прокурора задовольнити. Здійснювати спеціальне судове провадження у кримінальному провадженні щодо (Пойдолова – ред.), обвинуваченого увчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України», – йдеться в рішенні.

Раніше у цій справі оголосили в розшук обвинуваченого посередника Плєхова депутата Ренійської міської ради Одеської області Івана Пойдолова.

Нагадаємо, ВАКСпризначив до розгляду по суті цю справу. За версією обвинувачення, депутат Ренійської міськради Іван Пойдолов, який одночасно обіймає посаду голови постійної комісії, що займається, зокрема, земельними питаннями, діючи запопередньою змовою з міським головою Ігорем Плеховим отримав частину неправомірної вигоди в сумі 50 тис. дол. від громадянина за забезпечення передання йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Загальна сума неправомірної вигоди, про надання якої прохали посадовці, становила 100 тис. дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»

Інші новини політики

27 листопадаНімеччина виділить Україні ще 300 млн євро: на що підуть кошти27 листопада2023, 20:22 27 листопадаУкраїнців попередили про фейк щодо скасування воєнного стану та мобілізації у 10 областях27 листопада 2023, 19:43 27 листопадаУ Повітряних силах пояснили, як негода впливає на російські удари «шахедами»27 листопада 2023, 16:44 27 листопадаУ мерії Одеси уточнили кількість людей з переохолодженням та травмами27 листопада 2023, 16:59 27 листопадаВ Ізраїлі заявили, що після закінчення перемир’я бої поширяться на весь Сектор Гази27 листопада 2023, 21:40 27 листопадаУ Маріуполі за кілька днів партизани ліквідували шістьох окупантів27 листопада 2023, 17:39