Стала відома дата проведення економічного форуму в Болграді

Міжнародний Бессарабський економічний форум

Стала відома дата проведення «Міжнародного Бессарабського економічного форуму» у Болграді.

Захід заплановано на 18 травня поточного року.

«Він має стати важливим етапом діяльності з економічної безпеки та розвитку не тільки Болградської громади, а й всьогорегіону», – запевняють у Болградській міськраді, яка є організатором форуму.

Організатори сподіваються, що форум сприяє залученню внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів, які сприятимуть розвитку реального сектору місцевої економіки, підтримці підприємницької діяльності Бессарабського регіону України.

Планується, що учасникам презентують інвестиційний потенціалОдеської області, познайомлять з пріоритетними інвестиційними проєктами у різних галузях.

У Болграді планують провести черговий бізнес-форум

У рамках форуму будуть працювати десять тематичних секцій: сільське господарство; туризм; екологія; енергетика; міжнародні та урядові грантові програми; інфраструктура та логістика; підприємництво;промисловість та індустріальні парки; ІТ-сфера та соціальні проєкти.

Під час засідання секцій учасники не просто обговорять запропоновані колегами та презентують власні інвестиційні проєкти, а й зможуть зробити перші кроки для втілення їх у життя.

Відзначимо, що до участі в Форумі запрошені представники обласної влади, районів та громад Одеської області, підприємств, підприємці, міжнародні делегації з Болгарії, Румунії та Молдови.

Заявку на участь можна заповнити до 30 квітня2024 року за посиланням.

Навігація записів