Стендова стрільба. Одеські спортсменки «захопили» п’єдестал у фіналі Кубку України

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі (1 золоту, 2 срібні і 1 бронзову) у фіналі Кубку України зі стендової стрільби, який проходив в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині. Причому у змаганнях жінок п’єдестал повністю був одеським.

Переможницею змагань на круглому стенді стала Вікторія НАУМЕНКО, яка випередила володарку олімпійської ліцензії Ірину МАЛОВІЧКО на 4 очки: 155 (113+42) проти 151-ти (110+41) за підсумком кваліфікації та фінальної частини. Бронзову медаль завоювала Вероніка МІЛЬЧЕВА.

UkrChamp 2020 stend 07

Срібним призером змагань серед чоловіків став Іван ЛОІК – 164 очки (118+46), як і на етапі Кубку України у Львові, програв переможцю лише одну мішень – цього разу Павлу Гармашу – 165 (115+50).

Всі ці одеські спортсмени тренуються у олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині.