Три дні без газу: в Одеській області тривають відключення

Три дні без газу: в Одеській області тривають відключення

Відновлення газопостачання буде виключно в присутності власника будинку

У зв’язку з проведенням необхідних робіт на газорозподільному пункті планується тимчасове припинення газопостачання в с.Новоселівка (Роздільнянського р-ну). Мешканці деяких вулиць будуть без постачання до19 квітня. Про це повідомляє Одесагаз. 

Де не буде газу

вул. Молодіжна – всі будинки

вул. Миру – всі будинки

вул. Центральна № 2-48; № 1-45

Після завершення ремонтних робіт пуск газубуде проведено при умові присутності абонентів, з якими укладено договір розподілу природного газу.

Також буде проведена перевірка:

Наявність активного договору на технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та газового обладнання і відсутність заборгованості за цим договором.

Відсутністьзаборгованості за послуги з розподілу природного газу.

Відповідність внутрішньобудинкових та фасадних газопроводів діючим нормам (відсутність корозії, сторонніх предметів та дерев ближче 0,5 м від надземних газопроводів).

Відповідність вентиляційних та димових каналів діючим нормам.

Дляотримання додаткової інформації телефонуйте за номерами: (04863) 2-13-41 або +38 (050) 495 33 68.

Зазначимо, акціонерне товариство «Одесагаз» повідомляє про важливі зміни в наданні житлово-комунальних послуг на період дії воєнного стану в Україні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405, уведено обмеження щодо припинення надання таких послуг населенню у разі неоплати або оплати не в повному обсязі, втім ще стосується не всієїтериторії України. Боржників за газ в Одеській області відключатимуть від постачання.

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги в Одесі у новому 2024 році залишаються незмінними. Це стало можливим завдяки мораторію на підвищення цін, який діє в Україні з початку війни. Втім,наразі вже є чимало розмов про підвищення вартості комунальних послуг. Всі ціни  та як передати покази та сплатити — у матеріалі “Коментарі”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!