Триває підготовка до проведення міжнародного Бессарабського економічного форуму

27 Березня 2024, 13:26

Триває підготовка до проведення міжнародного Бессарабського економічного форуму 107

Триває підготовка до проведення
міжнародного Бессарабського економічного форуму

На цьому тижні відбулось чергове засідання робочої групи з підготовки до Міжнародного Бессарабського економічного форуму, який заплановано провести в Болграді у травні. 

Про це
інформують у Болградській міській раді.

На початку робочої наради голова оргкомітету
Михайло Садаклієв подякував заступнику голови Болградської РВА Олександру Іорданову за організацію та проведення 21 березня семінару з товаровиробниками в галузі сільського господарства та агропромислового комплексу, на якому присутніх ознайомили з актуальними питаннями підтримки аграрного сектору, презентували нові технології та розповіли про існуючі переваги кредитування сільгоспвиробників банківськими установами. 

В  ході семінару
Болградський міський голова Сергій Димитрієв анонсував проведення у травні Міжнародного Бессарабського економічного форуму в Болграді та запропонував аграріям прийняти в ньому активну участь. 

В ході підготовки до Форуму на минулому тижні робоча група перевірила локації, на яких буде проводитись захід. Члени оргкомітету також обговорили хід робіт, які зараз тривають на них. 

Модератори кожної секції доповіли про налагодження комунікацій та зворотного
зв’язку з іншими громадами півдня Одещини.

Окрім цього, Михайло Садаклієв розповів членам оргкомітету про перемови з потенційними партнерами, які зможуть надати важливу підтримку для проведення форуму.  

Традиційно на порядку денному заслухали інформацію про виконані доручення, обговорили та уточнили план подальшої підготовки до Міжнародного Бессарабського економічного форуму.