У Болграді ініціюють створення Центру патріотичного виховання

Центр патріотичного виховання

Громадська організація «Болградська районна спілка ветеранів АТО» виступила з ініціативою створення у Болграді Центру патріотичного виховання.

Голова організації Іван Бодлєв звернувся до Болградського міського голови Сергія Димитрієва з проханням винести на розгляд сесії міськради питання передачі в оренду громадської організації приміщення у центрі міста.

«Беручи до уваги надзвичайну важливість статутнихнапрямків громадської організації, а також цілей і завдань, спрямованих на національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання, просимо Вас винести на розгляд сесії міської ради питання щодо передачі в оренду (на безоплатних умовах) громадській організації ветеранів АТО приміщення, яке розташовано за адресою: м. Болград, пр. Соборний, 137-139, для розміщення в ньому Центру патріотичного виховання, приймальні громадської організації ветеранів АТО, волонтерського центру, Клубу українськоїмови тощо відповідно до чинного законодавства України», – йдеться у зверненні.

Звернення до міського головиЗвернення до міського голови

Відзначимо, що у Болграді досі немає визначеного приміщення, де б могли працювати проукраїнські громадські, волонтерські, культурні організації, які роблять свою справу на громадських засадах, тому їм доводиться постійно шукати місце для своєї просвітницької та державотворчої діяльності. Благо деякі місцеві підприємці, заклади освіти та культури йдуть їм назустріч. Тож виділення окремого приміщення, яке, до речі, зараз пустує, допоможе підняти рівень патріотичного виховання у Болградськійгромаді.

Додамо, що звернення підтримали декілька депутатів Болградської міськради від різних фракцій

У Болграді з’явилися «Крила України»

Навігація записів