У Болграді незабаром розпочнеться будівництво контактного міні-зоопарку (відео)

У Болграді незабаром розпочнеться будівництво контактного міні-зоопарку  (відео)

У Болграді незабаром розпочнеться будівництво контактного міні-зоопарку  (відео)

Будівництво  контактного міні-зоопарку в Болграді планують розпочати в березні, про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням напроєкт Громадського бюджету Болградської міської територіальної громади на 2024 рік.

“Зараз ми на початковому етапі, готуємо територію для того, щоб можно було розпочати роботу з укладання тротуарної плитки”, – розповіла директорка Болградського центру дитячо-юнатськоїтворчості Інна Гіневська.

 Директорка також зазначила, що екологічна освіта і просвіта має починатися якомога раніше. Формуванню екологічної свідомості дітей дошкільного та шкільного віку сприяє гурткова робота в позашкільному закладі освіти.

Авторка проєкту, методистка Болградського ЦДЮТ Валентина Демірова додала, що саме через роботу гуртка можна показати актуальність та значення екологічних знань, вплив людини на навколишнє середовище вісторичному аспекті, важливість збереження навколишньої природи для майбутніх поколінь. 

“Ми вивчили потреби діток, проаналізували свої можливості та вирішили подати проєкт на конкурс “Громадський бюджет”. Віримо, що міні-зоопарк принесе дітям та дорослим тільки позитивні емоції, люди будуть приходити, щоб перезавантажитися. Проєкт «Будівництво контактного міні-зоопарку» спрямований на розвиток дітей громади у еколого-натуралістичного напрямку. Створення міні-зоопарку надастьможливість прищепити дітям любов до тварин, розвинути у них бажання піклуватися за тваринами, захищати їх, отримувати насолоду від спілкування з живою природою”, – каже авторка проєкту Валентина Демірова. 

Нагадаємо, в серпні 2023 року в Болградській громаді вперше запровадили програму з Громадського бюджету. Вона надаємешканцям та владі можливість обговорити основні проблеми громади. 

Програма спрямована на розвиток інфраструктури з використанням сучасних технологій. Така модель дозволяє мешканцям самостійно вирішувати, на які потреби спрямувати бюджетні кошти.

Автором проєкту може стати люба дієздатна особа віком від 14 років, фізична особа або громадська організація, яка має ідею щодо покращення Болградської міської територіальної громади. У 2023 році на розгляд були направлені три проєкти.Один з яких – будівництво контактного міні-зоопарку.