У Подільському районі відбулися заходи в рамах акції «16 днів проти насильства»

09 Грудня 2023, 10:47

У Подільському районі відбулися заходи в рамах акції «16 днів проти насильства»

У Подільському районі відбулися заходи в рамах акції
«16 днів проти насильства»

Поліцейські офіцери громад, які одними з перших реагують на випадки домашнього насильства спільно із колегами з ювенальної превенції та представниками соціальних служб долучилися до проведення просвітницьких заходів на території обслуговування в рамках акції «16 днів проти насильства».

Про це
інформують у поліції Одещини.

Приміром поліцейський офіцер Гольмянської громади Андрій Бондаренко, ювенальний поліцейський Владислав Андрюшков, фахівці центру надання соціальних послуг Балтської громади спільно з викладачами
розповіли учням Немирівського та Гольмянського ліцеїв, що таке насильство та які є його види. Водночас проговорили з дітьми, як не допустити та попередити випадки домашнього насильства, як протидіяти булінгу в дитячому середовищі та яка відповідальність передбачена за подібного роду правопорушення. Профілактична бесіда завершилась переглядом тематичної кінострічки.

Інший поліцейський офіцер громади з Балтщини Денис Бершадський відвідав родини у селах Березівка
та Євтодія, які вже потрапляли у поле зору поліції за скоєння домашнього насильства. Поліцейський провів з дорослими та дітьми профілактичні бесіди щодо недопущення фактів будь-якого насильства відносно членів сім’ї, закликав будувати довірливі стосунки, підтримувати один одного, а у разі потреби звертатися по допомогу.

А от поліцейській офіцер громади Сергій Синиця і ювенальна поліцейська Ірина Анін вийшли на вулиці
Ананьєва, аби обговорити цю тему з містянами та гостями міста. Під час спілкування поліцейські не тільки розповідали, як відрізняти непорозуміння і сімейні сварки від домашнього насильства, а й надали інформацію, де можна отримати консультаційну допомогу, за яких обставин слід негайно викликати поліцію. 

Також правоохоронці роздавали співрозмовникам інформаційні буклети, з яких можна отримати корисну інформацію щодо алгоритму дій у разі, якщо людина сама стала жертвою
насильства або свідком протиправних дій.