У селі Криничне відбулася виставка картин талановитого художника Семена Маркова (фото)

У селі Криничне відбулася виставка картин талановитого художника Семена Маркова (фото)

У селі Криничне відбулася виставка картин талановитого художника Семена Маркова (фото)

На витворах мистецтва можна побачити зображення як за часів мирного часу, так і ілюстрації сьогодення нашого регіону.

Урочисте відкриття виставки відбулося у Криничненському Будинку культури 15 вересня. Про це повідомив голова Криничненської громади Степан Веліков. Подивитися на роботи талановитого митця прийшло керівництво громади, представники сільської ради, вчителі та учні старших класів. Апідтримати Степана Маркова з нагоди відкриття його виставки завітали родичі, близькі та друзі художника.

Серед представлених картин були в основному пейзажі та натюрморти, але було й декілька портретів. На пейзажах були зображені пам’ятки рідного краю художника – місцева церква, затишні провулки села та колоритні будівлі. 

Одна з картин зображає сучасність – з пляжу, на якому встановлені протитанкові «єжі», відкривається вид на Одеський порт. Дивлячись на неї одразу спливають жахливі спогади, як ці конструкції встановлювали усюди у перші дні війни, і згадуються ті почуття, які ми, за понад рік війни вже приглушили у собі та звиклидо повсякдення. А тоді, ще не розуміючи до кінця що відбувається, в кожній парі очей читався жах та відчай, нерозуміння того що відбувається та надія на те, що все це лише дурний сон. Але всюди встановлюють «єжі» і надії на це руйнуються… 

Кожен присутній на виставці отримав свої враження та поринув у особисті спогади, але якпідлітки, так і дорослі були у захваті. 

На відкритті виставки до присутніх із промовою звернувся голова громади Степан Веліков. Він зазначив, що нині кожен українець боронить свій фронт: і не лише військовий, волонтерський, гуманітарний чи інформаційний, а й фронт мистецький. 

«Дуже приємно, що війна не знищила у митців бажання творити. Вони знаходять сили створювати вічне, прекрасне та транслювати усе, що бачать», – зазначив він. 

Вітаємо СеменаМаркова з відкриттям виставки та бажаємо творчого натхнення, успіхів та злагоди!