У селі Нова Вільшанка Визирської громади працює сільський будинок культури (фото)

ЛАН »
Головні події дня » У селі Нова Вільшанка Визирської громади працює сільський клуб (фото)

У селі Нова Вільшанка Визирської громади працює сільський клуб (фото)

У селі Нова Вільшанка Визирської громади працює сільський клуб (фото)

Сільський клуб у селі Нова Вільшанка Визирської громади, з населенням всього 367 осіб, є центром культурного життя цього населеного пункту. Його директорка Олена Цапенко намагається створити всі умови для того, щоб маленькі жителі села мали можливість
приходити до закладу та реалізовувати тут свої творчі здібності. Тут можна також з користю провести час у сільській бібліотеці. Як розповідає пані Олена, до війни її приміщення було у жахливому стані.

Олена Цапенко, директорка Нововільшанського СК.

Олена Цапенко, директорка Нововільшанського СК

Приміщення було в аварійному стані, стеля сипалася, стіни повідходили. Про вікна я взагалі мовчу, просто в
стінах були великі дірки. Стелажі були ще з часів динозаврів. Підлога була дерев’яна, в дірках та ямах. Опалення ніколи тут не було, все було старе, в аварійному стані.

Працюючи на той час у бібліотеці,
Олена Цапенко звернулася з проханням щодо ремонту до відділу культури, туризму та культурної спадщини Визирської сільської ради. Начальник відділу Катерина Кушнір зайнялася цим питанням і незабаром довгоочікуваний ремонт було зроблено.

Сьогодні у Новій Вільшанці
облаштована сучасна бібліотека з оновленим книжковим фондом, зручними стелажами та необхідною комп’ютерною технікою. За словами працівників бібліотеки здебільшого за книжками до них звертаються сельчани похилого віку і маленькі читачі.

Наталя Семішагова, бібліотекарка.

Наталя Семішагова, бібліотекарка

Більше цікавляться книжками люди похилого віку і діти. У нас багато нових цікавих книжок для молоді, вони до нас
приходять і з великим бажанням беруть їх, читають. Вони їм подобаються, вони нові, вони українською мовою, яскраві і кольорові. Діти беруть по 5-10 книг і з задоволенням їх читають.

Всього книжковий фонд
Нововільшанської сільської бібліотеки нараховує близько 9000 книжок. Зараз місцеві бібліотекарі працюють над списанням старих книжок, які були надруковані ще за радянських часів.

Друк