Українцям не рекомендують купатися на одеських пляжах

logo


Вода не відповідає санітарно-мікробіологічним показникам.

Українцям рекомендують тимчасово утриматися від купання на пляжах Одеси, оскільки морська вода не відповідає санітарно-мікробіологічним показникам.

Про це повідомили в управлінні Держпродпотребслужби в Одеській області

«Проведено лабораторні дослідження морської води, проби якої відібрані 25-26 травня 2020 року в усіх визначених контрольних точках Одеси. За результатами лабораторних досліджень морська вода не відповідає санітарно-мікробіологічним показникам», — йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що Одеса сприйняла послаблення карантину за скасування. Нічні клуби набились під зав’язку, а до відкриття сезону навіть влаштували салют. Як тюлька в банці сиділи й  відвідувачі деяких ресторанів. Тим часом мер попередив, що через таку легковажність місто можуть закрити. 

Відео

Карантин під сонцем: чи готові українці виконувати нові правила перебування на пляжах

Коли офіційно запрацюють пляжі, поки що невідомо. Ще немає відповідного розпорядження, після якого їхню готовність мають перевірити Держпродспоживслужба та надзвичайники.  Це стандартна процедура, яку проводять щороку. Втім, через карантин змістилися терміни. ТСН дізнавалася нові правила перебування на пляжах, а також готовність українців їх виконувати. Більше про коронавірус в Україні

Карантин під сонцем: чи готові українці виконувати нові правила перебування на пляжах