В Городненській громаді відновлюють старий бювет (Фото)

В Городненській громаді відновлюють старий бювет (Фото)

В Городненській громаді відновлюють старий бювет (Фото)

В селі Дмитрівка, що входить до складу Городненської громади, розпочалися довгоочікувані роботи з відновлення старого бювету.  Про це інтернет-виданню “Махала” повідомив староста села Дмитрівка КирилоГреков.

Староста розповів, що у 2015 році в селі Дмитрівка проходили роботи з будівництва бювету в рамках соціальної програми “Питна вода України”. Відкриття бювету було важливою подією для місцевих мешканців, оскільки це мало забезпечити їх доступом до чистої питної води. Проте тоді через проблеми з водовідведенням стічних вод з території бювету його відкриття не вдалося здійснити повноцінно.

“В нашому селі вже були спроби відкритий бювет, навесні 2015 року наше тодішнєкерівництво намагались запустити бювет, але тоді через проблеми з водовідведенням стічних вод від цієї території, він так повноцінно і не запрацював. Люди тут все життя користуються колодязями, у нас по селу їх є багато, деякі з технічною водою, деякі з питною. Але з роками ситуація змінюється. Результат останніх проб води, які брала Санепідемстанція з цих питних колодязів, невтішний. У воді виявлені погані показники, як для питної води, тому ми вирішили відновити цей бювет, бо він знаходиться вцентрі села, і всі люди матимуть доступ до питної води. Ми його перенесли трохи на інше місце, і вже декілька місяців у нас триває ремонт приміщення та обладнання. На сьогодні вже частина робіт зроблена, бювет вже підключено до електроенергії, тепер йде підготовка до запуску насосів, але для цього потрібен ще деякий час. Сподіваємось, якщо все буде добре, то десь до кінця весни бювет має запрацювати”, – розповів Кирило Греков.

Так виглядає бювет сьогодні. Фото: Дмитрівський старостат