В Ізмаїлі готові заплатити майже 4 мільйони за утримання міських доріг взимку

ГоловнаНовиниЕкономіка

09 січня 2024 р. 23:26

Фото: gr.org.ua

(Фото: gr.org.ua)

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Одеської області 8 січня оголосило відкриті торги з особливостями на надання послуг з утримання доріг в Ізмаїлі у зимовий період. 

Про це журналістка Інтента дізналася з оголошення на тендерному майданчику.

Максимальна сума контракту становить 3,9 мільйона гривень. Замовник шукає підрядника для надання вищезазначених послуг впродовж 2024 року. 

Згідно з умовами договору, підрядник має володіти арсеналом спецтехніки: снігоочисна машина, трактор, самоскид,навантажувач, машина для розподілення протиожеледних матеріалів. 

Серед вимог до виконавця прописані наступні: 

при ожеледиці в першу чергу обробляти відповідними матеріалами вулиці та дороги з інтенсивним рухом, ухили проїзної частини, перехрестя; надавач послуг повинен проводити цілодобовий контроль за станом автошляхів та вулиць на Ізмаїла, в разі ускладнення ситуації, повідомляти замовника про необхідність виїзду транспорту для розчищення від снігуабо посипання протиожеледними матеріалами, в залежності від ситуації.враховуючи безперервний характер виконання послуг, виконавець зобов’язаний надавати послуги в робочі, святкові та вихідні дні цілодобово.надавач послуг зобов’язується відреагувати на звернення замовника протягом години з моменту подання звернення.

Аукціон запланований на 16 січня. Вже після його проведення стане відома фінальна вартість послуг.

У листопаді минулого року Служба місцевихавтомобільних доріг уклала договір з одеським «Евродором» на утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Ізмаїльського району на суму 143 мільйони 175 тисяч гривень. Послуги надаватимуться також впродовж 2024 року.

У листопаді 2023 року Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» без аукціонуобрала підрядником для  експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Березівського району Одеської області. 

Підрядником обрали товариство з обмеженою відповідальністю «Березівкаагрошляхбуд». 

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями й конкурентів в компанії не було. 

Антоніна Лубченко