В Ізмаїлі на Одещині відбулися змагання з баскетболу серед команд дівчат

11 Березня 2024, 09:41

Команди після нагородження. Фото: Ізмаїльська ДЮСШ 115

Команди після нагородження. Фото: Ізмаїльська ДЮСШ

9 березня у Палаці
спорту в Ізмаїлі Одеської області відбулися змагання відкритої першості міста з баскетболу серед команд дівчат 2010-2011р.н. Захід присвятили 8 Березня та Дню народження Т.Г. Шевченка.

Організаторами виступили: відділ фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради (очільниця Морій Т.Г), Ізмаїльська ДЮСШ (директор Руденко О.А) та федерація баскетболу м.Ізмаїла (президент Урсул В.Г.). Про це
повідомили в Ізмаїльській ДЮСШ.

У змаганнях взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Рені, Кілії, с. Камʼянка Сафʼянівської ОТГ та Ізмаїльської ДЮСШ. На урочистому відкритті з привітанням до присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Лузанов.

9 березня
відзначають 210 річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка — духовного батька українства, чиї слова і в теперішній час звучать надзвичайно пророчно. І зараз, коли Сили оборони і ЗСУ протистоять повномасштабній російській воєнній агресії, в рядках віршів Тараса Шевченка українці знаходять силу, віру і наснагу. Усі присутні вшанували памʼять про загиблих хвилиною мовчання.

Змагання проходили в одне коло, всього було зіграно 6 ігор і кожна команда мала можливість виграти у суперників.
За підсумками зустрічей переможцем відкритої першості м. Ізмаїла з баскетболу серед дівчат 2010-2011р.н. стала команда Ізмаїльської ДЮСШ (тренер Олександра Чорногорець). 2 місце посіла команда ДЮСШ Рені (тренер Петро Симон) і бронзові нагороди отримала команда ДЮСШ Сафʼянівської ОТГ, с. Камʼянка (тренер Наталія Каіш). Команда Кілійської ДЮСШ не завоювала медалі, але дівчата отримали безцінний змагальний досвід, який неодмінно допоможе перемогти
у наступних турнірах.

Команди-призери були нагороджені Кубками і дипломами відповідних ступенів, а гравці команд — медалями та грамотами. Також були визначені переможці у номінаціях. «Кращою у нападі» визнана Наконечна Дарʼя (Камʼянка), «Краща у захисті» — Волчкова Анна (Ізмаїл), «Найперспективнішим гравцем» стала Кривенко Тетяна (Кілія), а «MVP турніру» стала Лозовська Людмила (Рені).