В Ізмаїлі пройшов чемпіонат Одеської області з футзалу серед дитячих команд

06 Березня 2024, 09:30

Чемпіонат області з футзалу 111

Чемпіонат області з футзалу

5 березня в ІзмаїльськомуПалац спорту відбулися зональні змагання чемпіонату Одеської
області з футзалу серед дитячих команд Одеської області 2009-2010 р.н.

Як зазначають в Ізмаїльській ДЮСШ, у змаганнях взяли участь міські команди: Ізмаїльська ДЮСШ, ФК Ізмаїл, три команди ФК Дунай та дві команди ФК Чемпіон.

Учасники були поділені на дві групи і зіграли за коловою системою. В групі А місця
розподілилися таким чином:

1 місце — ФК Чемпіон-1

2 місце — ФК Дунай-3

3 місце — ФК Дунай -2

4 місце — ФК Ізмаїл.

ФК Чемпіон-1 і ФК Дунай-3 набрали однакову кількість балів, але в особистій зустрічі переможцем був Чемпіон, тож він і став лідером у групі.

У групі Б 1 місце у ФК Дунай-1, ІДЮСШ посіла 2 місце і ФК Чемпіон-2 став третім А вже команди, що посіли 1 і 2 місця в групах, зіграли фінальні ігри.

У грі за 3-4 місце зустрілися
команди ІДЮСШ і ФК Дунай-3. Гра була рівною, основний час зіграли з рахунком 3:3, а серія пенальті подарувала перемогу Ізмаїльській ДЮСШ, загальний рахунок 7:8.

Таким саме рахунком завершилася і фінальна гра за 1-2 місце. ФК Чемпіон-1 та ФК Дунай-1 основний час зіграли 1:1, а в серії пенальті влучнішими були дунайці, 7:8.

В суботу, 9 березня, переможці зональних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях чемпіонату Одеської області.

«Бажаємо команді ФК
Дунай гідно виступити у фіналі і привезти в Ізмаїл головну нагороду! Дякуємо усім гравцям за цікаву гру та емоції, тренерам — за якісну підготовку спортсменів!», – підкреслили у ДЮСШ.