В Ізмаїлі судили «самогонщика» у промислових масштабах: у нього вилучили майже 28 тисяч літрів спирту

В Ізмаїлі судили «самогонщика» у промислових масштабах: у нього вилучили майже 28 тисяч літрів спирту «фото»

НовиниУ регіоні

26 Лютого 2024, 18:33

Влітку 2023 року при обшуку у помешканні підсудного у селі Оріхівка Болградського району було виявлено та вилучено 28 118 літрів спиртовмісної рідини, а саме: 492 літрів під виглядом коньяку та 27 626 літрів під виглядом вина, які призначалися для продажу. Суд визнав цей злочин нетяжким, а підсудний ухвалив з прокурором угоду, тому його було звільнено відвідбування покарання з іспитовим строком один рік.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з вироку Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області.

Слідством встановлено, що чоловік, який є інвалідом другої групи, з середньою технічною освітою, у селі Оріхівка Болградського районуналагодив виробництво спирту у промислових масштабах, з якого робив «коньяк» та «вино» для подальшого продажу.

Тільки у ході обшуку у серпні 2023 за місцем його проживання правоохоронці вилучили майже 29 тисяч літрів спирту. Також встановлено, що з 2022 року по 25 серпня 2023 року «винороб» через ізмаїльські «Нову Пошту» та «Делівері» відправив 250 літрів коньяку та 950 літрів вина невстановленим особам.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винуватим тазобов`язався беззастережно визнати висунуте обвинувачення в повному обсязі в судовому провадженні та погодився на угоду з прокурором.

Остаточно, враховуючи угоду з прокурором, за сукупністю злочинів суд призначив покарання підсудному у вигляді позбавлення волі строком на три роки з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених, придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення. Від штрафу у 85 тисяч гривень «самогонщика» було звільнено. Також йому повернули металевіємності, бочки, каністри та мотори для перекачки рідини під чесне слово більше так не робити.

Раніше на  USIonline.com —

Коньяк з гаражу: в Одесі будуть судити продавців саморобного алкоголю (фото)

Читайтенас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.