В Кілії з’явився корисний арт-об’єкт

На центральній вулиці Кілії біля Кілійського професійного ліцею з’явився цікавий і корисний артоб’єкт – велике металеве серце для збору пластикових кришечок. Цю споруду власноруч зробили учні закладу, і тепер кожен охочий містянин і гість найстародавнішого в Україні міста зможе долучитися до протезування військових. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на заступницю директорки закладу Вікторію Д’яконову. 

За словами пані Вікторії, самезавдяки цим кришечкам будуть виготовлені протези для наших Захисників, котрі втратили на війні кінцівки.

В Кілії з'явився корисний арт-об'єктНа фото – Вікторія Д’яконова

Щоб взяти участь в благодійній акції «Збирай кришки на протези для воїнів», треба зібрати їх, помити та помістити у скриню-серце.

Важливо – приймаються тільки кришки від харчових продуктів – води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів. Вони можуть бути будь-якого розміру, але мають бути чистими.

“Цією акцією ми не тільки допоможемо нашим захисникам повернутися до повноцінного життя, а й зберегти природу. На один протез руки необхідно здати приблизно 500тис. кришок, а на протез ноги — 850 тис. Не будьте байдужими до тих, хто захищає нас! Наближаємо Перемогу разом!”, – зазначила заступниця і запросила усіх до участі.

В Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єктВ Кілії з'явився корисний арт-об'єкт