В Одесі пам’ятник Дюку одягнули у гігантську вишиванку

logo


Для її виготовлення знадобилося майже п’ять квадратних метрів тканини.

В Одесі монумент першому містобудівнику Дюку де Рішельє вбрали у гігантську сорочку. Це вже традиційна акція під час Вишиванкового фестивалю, який розпочався у місті у суботу, 22 серпня.

Читайте також:

Відпочинок в Одесі: ціни, де поселитися, смачно поїсти і куди піти

Цього року вишиванка вперше не з геометричними орнаментами, а з рослинним. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для того, щоб оздобити бронзову фігуру, довелося використовувати драбину. По ній один з учасників фестивалю заліз на плечі Дюку і перекинув через його голову вишиванку. Для її виготовлення знадобилося майже п’ять квадратних метрів тканини. Сам процес вишивання тривав два дні. Потім ще день знадобився аби зшити до купи саму сорочку.

Відео

Монумент першому містобудівнику Одеси — Дюку — вкрила гігантська вишиванка

Монумент першому містобудівнику Одеси вкрила гігантська сорочка. Це вже традиційна акція під час Вишиванкового фестивалю, який нині розпочався у місті. Щоб огорнути бронзову фігуру, довелося використовувати драбину. По ній один з учасників фестивалю заліз на плечі Дюку і перекинув через його голову вишиванку. Для її виготовлення знадобилося майже п’ять квадратних метрів тканини. Вишивали два дні, а потім ще день знадобився, аби зшити до купи саму сорочку. Цього року вона вперше не з геометричним орнаментом, а з квітковими мотивами.  

Монумент першому містобудівнику Одеси - Дюку - вкрила гігантська вишиванка

«Ми вирішили, що дуже важкий рік і треба його трошки прикрасити просто квітами, просто щоб до свята це був максимально хороший настрій у Дюка. І цей рік вона дуже красива і яскрава», — пояснила співорганізаторка фестивалю Наталя Можарова.