В Одесі пройшли наймасштабніші змагання з плавання у південній Україні

В Одесі “Академії спорту” прийняла наймасштабніші змагання з плавання на території південної України. Відкрита першість, що відбулася минулого вікенду в спорткомплексі з такою ж назвою, зібрала майже 200 атлетів з п’яти міст України.

Про цеповідомило регіональне відділення НОК.

Змагання, що проводяться з 2019 року (особиста першість навесні, командна – восени), цього разу зібрали 12 майстрів спорту України, 18 чемпіонів України та 2 рекордсменів світу. Віковий діапазон учасників вражає – від 5 до 92 років. Ці змаганняупродовж всієї історії їх проведення підтримує відділення НОК України в Одеській області.

Призовий фонд весняних змагань цього року (за перемогу у фіналах на дистанції 50 метрів) склав 21 000 грн. Лауреати турніру отримали 144 подарунки від партнерів змагань, включаючи олімпійський осередок Одещини.

Протягом змагань було вручено 352 комплекти нагород.

На початку змагань, в перший день, учасники разом із спортсменами всього світу відзначали Міжнародний день спорту на благорозвитку та миру. В знак солідарності, вони підняли білі картки. Під час вшанування пам’яті полеглих героїв України, багато з присутніх не змогли стримати сльози.

Серед результатів варто відзначити досягнення Микити Чигринського, який виконав норматив майстра спорту України на дистанції 100 м вільний стиль, встановивши новий рекорд «Академії спорту» – 51,98.

Але найбільше золотих медалей здобув представник СДЮСШОР “Динамо” Лев Коновалов (2012 р.н.), який став чемпіоном в чотирьохвидах програми на дистанції 50 м.