В Одесі проведуть черговий земельний онлайн-аукціон

Економіка

Департамент земельних ресурсів Одеської міської ради розмістив на електронній платформі оголошення щодо проведення 13 травня 2024 року онлайн-аукціону.

На продаж виставлено три вільні від забудови земельні ділянки комунальної власності по вулиці Промисловій та Новомосковській дорозі

За вказаним посиланням усі бажаючі придбати земельні ділянки можуть дізнатися
про умови аукціону та більш детальну інформацію щодо лотів.

Нагадаємо, що подібний аукціон було проведено у березні. Тоді на електронних торгах було реалізовано земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення у 1-му Амурському провулку. Переможцем стала компанія з міста Одеси з пропозицією 6 315 000 гривень.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе проведут очередной
земельный онлайн-аукцион

Департамент земельных ресурсов Одесского городского совета разместил на электронной платформе объявление о проведении 13 мая 2024 года онлайн-аукциона.

На продажу выставлены три свободных от застройки земельных участка коммунальной собственности по улице Промышленной и Новомосковской дороге.

По указанной ссылке все желающие приобрести земельные
участки могут узнать об условиях аукциона и более подробную информацию о лотах.

Нагадаємо, что подобный аукцион был проведен в марте. Тогда на электронных торгах был реализован земельный участок коммунальной собственности несельскохозяйственного назначения в 1-м Амурском переулке. Победителем стала компания из города Одессы с предложением 6 315 000 гривен.

? Ділова Одеса Телеграм?
Facebook? Сайт