В Одесі судитимуть посадовця комунальної установи, який збирав «данину» зі стихійних торговців, — прокуратура

До суду передали справу головного спеціаліста «Муніципальної служби розвитку торгівлі». Його підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів від торговця на стихійному ринку. 

Як повідомляє Одеська обласна прокуратура, головний спеціаліст КУ «Муніципальна служба розвитку торгівлі» організував корупційну схему натериторії Пересипського району в Одесі. Там діяв стихійний ринок з продажу фруктів та кондитерських виробів. 

Зокрема посадовець вимагав у підприємця хабарі за те, щоб закрити очі на незаконну торгівлю, вважають правоохоронці. Щомісячно торговець мав сплачувати від 1000 до 2000 гривень за один стелаж. В разі незгоди, посадовець погрожував демонтувати торгівельні точки й притягнути підприємця до адміністративної відповідальності. 

Правоохоронці задокументували, що з чотирьохоб’єктів підприємець передав посадовцеві 8 тисяч гривень. Під час одержання чергового траншу його затримали. Головному спеціалісту повідомили про підозру у вимаганні та отриманні хабаря. Обвинувальний акт щодо нього передали до суду. 

Фото: Одеська обласна прокуратура

Читайте також: На Одеському ринку «7 кілометр»поліцейські щомісячно вимагали хабарі від підприємців, – прокуратура