В Одесі відкрили інтерактивну скульптуру з «голосом» міста

logo


Share

Tweet

Pinterest

reddit

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс на здійснення проекту «Підтримка системи БПД через розвиток спроможності  мережі правових клубів  PRAVOKATOR на впровадження інновацій в сфері права й доступу до правосуддя». Дедлайн – 6 листопада 2020 року.

Про це пише Гурт.

Метою цієї діяльності є забезпечення кращого доступу для всіх людей  до правових послуг та правосуддя за допомогою  впровадження інноваційних рішень.

Діяльність програми сприятиме досягненню Цілі сталого розвитку 16.3 – сприяти верховенству права на національному та міжнародному рівнях та забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх.

: PARTNERS IN CRIME: як не вбити кохання спільним бізнесом

Програма надаватиме підтримку Координаційному центру з надання правової допомоги та працівникам правових клубів PRAVOKATOR у зміцненні їх спроможності в управлінні інноваційним процесом та розгортанні  співпраці з приватним сектором та громадянським суспільством.

Фінансування

Програма USAID «Нове правосуддя» в рамках даного грантового конкурсу планує надати один грант у розмірі від 565 000 грн до 707 000 грн грн. Розмір конкретного гранту буде визначено залежно від специфіки діяльності/проекту, що фінансуватиметься з коштів гранту, шляхом переговорів і сума може бути більшою або меншою за означену межу.

Реалізація проекту, що буде фінансуватися за кошти гранту, розпочнеться орієнтовно 15 грудня 2020 р., а його тривалість не може перевищувати 6 місяців. Прийом заявок завершується 6 листопада 2020 р. о 18:00 за місцевим часом.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити за посиланням

: Глобальні зміни в житті. Три історії бізнесменів, які не планували відкривати власну справу

Нагадаємо, оголосили конкурс соціальних ініціатив в сфері протидії епідемії COVID.

Також оголосили гранти міжнародної співпраці від House of Europe.

Як ми повідомляли раніше, в Україні шукають проєкти у сфері культури, щоб надати гранти.

Головне фото: legalaid.gov.ua.