В Одесі відкриють для відвідувачів парки на схилах Приморського бульвару, закриті з початку великої війни, та знамениті сходи (фото)

В Одесі відкриють для відвідувачів парки на схилах Приморського бульвару, закриті з початку великої війни, та знамениті сходи (фото) «фото»

Новини У регіоніВ Одесі відкриють для відвідувачів парки на схилах Приморського бульвару, закриті з початку великої війни, та знамениті сходи (фото)

16 Квітня 2024, 16:40

У суботу, 20 квітня, для відвідування відкриються закриті з самого початку повномасштабного вторгнення Стамбульській та Грецькийпарки Приморського бульвару, а також Потьомкінські сходи.

Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер.

Деякий час, з початку війни, й сам Приморський бульвар разом з Потьомкінськими сходами та парками на схилах, було закрито для одеситів й гостей міста. Але рішення про обмеження відвідування однієї з найкрасивіших локацій міста було вирішено ще минулого року. Приморський бульвар — відкрили.

Сьогодні, було погоджено рішення про зняття заборони навідвідування парків Приморського бульвару та візитівки міста – Потьомкінских сходів.

Тож, відвідати Стамбульський та Грецький парки, а також пройтися Потьомкінськими сходами, можна буде вже у цю суботу — 20 квітня.

Але військова адміністрація закликає не забувати про небезпеку і реагувати на сигнали повітряної тривоги, бо ці локації знаходяться в безпосередній близькості від портової інфраструктури, яка може стати об’єктом атаки рф.