В Одеській області коронавірус знайшли у Будинку дитини

logo


Пятеро вихованців Будинку дитини отримали позитивні результати ПЛР-тестів.

У Білгород-Дністровському Одеської області щодня виявляють 6-7 нових випадків коронавірусної інфекції. Захворіли на COVID-19 і пятеро вихованців спеціалізованого Будинку дитини.

Про це повідомила пресслужба Білгород-Днестровської ради.

Читайте також:

Карантин не дозволено послабити у дев’ятьох областях — МОЗ

За останній тиждень у місті зареєстровано 33 випадки інфікування коронавірусом. Також відмічається поступове збільшення випадків респіраторних захворювань та пневмоній – 34 людини за тиждень, з них — 26 дітей.

Станом на 10 серпня захворіли на COVID-19 всього 147 осіб, у тому числі 18 дітей. Серед вихованців спеціалізованого Будинку дитини виявлено 5 випадків. Усі діти почуваються задовільно, вони знаходяться під цілодобовим медичним спостереженням.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, станом на 10 серпня на території Білгород-Дністровського району підтверджено 207 випадків інфікування коронавірусом.

«Послаблення карантину не скасовує основні правила біологічної безпеки у суспільстві, а в умовах зростання захворюваності мають життєво-важливі постулати, які здатні уникнути ризику інфікування та розвитку ускладнень від COVID-19» , —  написали на сайті ради.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що контрольне ПЛР-тестування вихованців дитячого будинку «Перлинка» в Одесі, де раніше зафіксували спалах коронавірусу, показало негативний результат. Діти здорові.