В Одеській області міськрада привітала свого великого лікаря з 75-річчям

image

В Одеській області Балтська міськка громада привітала свого великого лікаря Миколу Затулу з 75-річчям.

З цього приводу на інформаційних ресурсах міськрада зазначає, що ювіляр – людина із золотим серцем та медик від Бога. Через його руки і серце пройшли кілька поколінь юних балтян. І для кожного маленького пацієнта знайшлися і щира посмішка, і мудра порада. Він зберігає бадорість духу, добре розуміє, що час вимагає нових знань – і із цікавістю оволодіває ними, і все також лікує словом, добром, усмішкою.

Микола Затула закінчив Вінницький медичний інститут. Працював у Таджикистані та на Вінниччині.

А завідувачем дитячого відділення Балтської лікарні працює з моменту відкриття лікарняного комплексу у 1990 році.

Зазначається, що Балтська громада, визначаючи заслуги фахового педіатра Миколи Затули, присвоїла йому звання Почесного  громадянина. Під оплески вдячних балтян Балтський міський голова Сергій Мазур привітав Миколу Савовича й подякував за добросовісне виконання відповідальної місії лікування дітей.

Нагадаємо, що до складу цієї громади крім міста Балта входять села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече. Тут мешкає понад 32 тис осіб.