В Одеській області побили та пограбували мисливців: в одному з нападників місцеві упізнали поліцейського

logo


Постраждалих госпіталізували.

Троє невідомих побили та пограбували мисливців в Одеській області. В одному з нападників місцеві жителі упізнали патрульного поліцейського. Нині правоохоронці перевіряють, чи справді нападник працює в поліції. Але потерпілі побоюються, що справу можуть спустити на гальмах і закрити, адже слідчі нападників не затримали. Навіть коли заскочили їх у лікарні.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На двох мисливців у полі напали невідомі. Спочатку вимагали документи та дорікали, що ті стріляють надто близько до бази відпочинку. Потім почали бити.

Від місця побиття до бази відпочинку – 600 метрів. Саме звідти й примчали троє нападників. Усі в цивільному. Під’їхали на джипі, а не службовому авто. Тому на вимогу показати документи мисливці спочатку спитали: з ким мають справу. Замість відповіді їх одразу ж почали бити. Один з потерпілих двічі втрачав свідомість просто під час побиття. Другий – зомлів вже вдома.

«Коли ми упали — били ногами, не шкодували.Сказали, щоб ми нікому не дзвонили, бо гірше буде. Вони випивали, відпочивали, їм не сподобалося, що ми там стрельнули. Їм здалося, що це занадто близько», — каже Дмитро Кобилінський, постраждалий.

Відео В Одеській області невідомі пограбували мисливців

В Одеській області троє невідомих побили та пограбували мисливців. В одному з нападників місцеві жителі упізнали патрульного поліцейського. Нині правоохоронці перевіряють, чи справді нападник працює в поліції. Але потерпілі побоюються, що справу можуть спустити на гальмах і закрити, адже слідчі нападників не затримали. Навіть коли заскочили їх у лікарні. Більше подробиць розповість ТСН.    

В Одеській області невідомі пограбували мисливців

Оскільки телефони у хлопців забрали, швидку та поліцію їм викликав родич, коли вони дісталися дому. Обох шпиталізували до місцевої лікарні. 

«В одного і в іншого струс мозку, гематома ока. В одного із хворих перелом носа. Станом на зараз стан середньої тяжкості», — говорить Вікторія Очінська, в.о. завідуючої відділенням неврології Лиманської ЦРЛ.

Усі дозволи на зброю та полювання потерпілі мисливці мають. Стріляли на безпечній для людей відстані. Коли розповідали про це слідчим у лікарні, несподівано побачили й своїх кривдників. Але поліція їх не затримала. Все тому, підозрюють мисливці, що щонайменше один з нападників — правоохоронець.

В поліції розпочали одразу два кримінальні провадження – за спричинення легких тілесних ушкоджень та пограбування.

«Під час перевірки з’ясувалося, що після інциденту з побиттям правопорушники відібрали у потерпілих їхнє майно, частину речей вони одразу ж повернули, але один з потерпілих залишився без мобільного телефону. Це грабіж», — повідомила Любов Гордієвська, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області.

А от щодо особи нападників – жодних коментарів. Між тим, їх у лікарні зняв на відео родич потерпілих і коли показав ці кадри місцевим — ті впізнали в одному з чоловіків патрульного. В патрульній службі не на камеру визнають, працівника з таким ім’ям та прізвищем мають. Того дня він був вихідний. А от чи дійсно причетний до нападу – з’ясовують. Бо нині, кажуть, проти нього немає жодних доказів, окрім заяви потерпілих.