В Одеській області вбили лікаря, щоб організувати наркобізнес: до суду скерували справу

image

В Одеській області направили справу до суду щодо вбивства лікаря на «Центроліті». Влітку четверо молодиків заманили на територію заводу чоловіка й вбили, сховавши тіло.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

За кордон з «липовим» COVID-сертифікатом — в Одеській області оштрафують чоловіка

Деталі злочину

Хлопці віком від 19 до 21 років вирішили організувати наркобізнес. До справи вони залучили потерпілого, з яким виникло непорозуміння. Недомовленості призвели до вбивства, яке заздалегідь запланували.

Для цього 36-річного лікаря заманили до колишніх складських приміщень заводу неподалік Одеси. Вони заманили потерпілого під приводом зустрічі з постачальниками наркотиків. Після чого його стали душити й близько 14 разів вдарили ножем в шию, спину та голову. Чоловік помер від крововтрати. Його тіло сховали просто присипавши землею й ще крали авто.

Що буде далі з підозрюваними Всі підозрювані проходять по справі заволодіння транспортним засобом, колективного вбивства та порушення недоторканності житла (ч.ч. 3, 5 ст. 27, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 289, ч. 2 ч. 15, ч. 1 ст. 162 КК України). За цей злочин Законом передбачено довічне ув’язнення.

Новини криміналу

В Одесі сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій травмувалася жінка. Відомо, що поліцейське авто збило її на пішохідному переході.