В Одеській області вночі спіймали рибалку-браконьєра: виловив риби на понад 6 тисяч гривень

image

У цей період у регіоні заборонений вилов цього виду тварин через нерест

8 вересня в Одеській області співробітники рибоохоронного патруля спільно з патрульними водної поліції виявили рибалку-браконьєра на річці Дністер. Чоловік виловлював рибу за допомогою тенет, які заборонені законом.

Про це повідомляє Одеський рибоохоронний патруль.

На Одещині затримали 178 браконьєрів — завдали збитків на понад 260 тисяч гривень

Риби на понад 6 тисяч гривень

На момент фіксації порушення у човні знаходилось 24 кг риби. Зокрема у рибалки знайшли 21 особину сазану. 

Збитки, завдані рибному господарству, становлять 6 426 грн. Інцидент стався поблизу села Маяки Маяківської ОТГ. Всього у період з 1 по 7 вересня  правоохоронці зафіксували 39 правопорушень: Вилучили 88 кг водних біоресурсів та 3 одиниці заборонених знарядь лову. Сума накладених штрафів склала 2 238 грн. 

Більше про тварин в Одеській області

В національному парку «Тузлівські лимани», що в Одеській області, гніздяться неймовірної краси птахи. Малі білі чаплі влітку нагадують ангелів – у них в цей період росте гарне пір’я.
Співробітники Rewilding Ukraine домовилися з головами Ренійського міського товариства про визначення нового місця розташування екопарку «Квартал». Там побудують малу інфраструктуру для туристів, завезуть нових тварин, а також забезпечать його охорону від браконьєрів.
В Одеську область в національний парк «Тузлівські лимани» з тундри прилетіли бойові кулики, їх ще називають брижачами.
У дельті Дунаю був виявлений агресивний хижак – африканський сом. Він згубний для інших місцевих видів риб. Фахівці закликають до негайного втручання влади.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.