В Павлівській громаді провели великий ярмарок на підтримку ЗСУ (Фото)

В Павлівській громаді провели великий ярмарок на підтримку ЗСУ (Фото)

В Павлівській громаді провели великий ярмарок на підтримку ЗСУ (Фото)

Минулого тижня в Павлівському будинку культури пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, навколо якого об’єдналось понад 100 місцевих мешканців. Про це інтернет-виданню “Махала”повідомила директорка Павлівського Будинку культури Тетяна Канарьова.

20 квітня на території Будинку культури розгорнувся місцевий ярмарок, що тривав протягом кількох годин. Мешканці громади пропонували свої вироби, серед яких домашня випічка, хенд-мейд вироби, кукли у різних техніках, картини та багато іншого. Однією з головних подій стала безпрограшна лотерея, де учасники мали можливість виграти цікаві міні-гаджети.

Під час благодійного ярмарку відбувсяконцерт, у якому взяли участь вихованці Павлівського Будинку культури та учні Павлівського ліцею. Протягом концерту діти співали українські пісні, танцювали та представили кілька флешмобів на різноманітну тематику.

“Ми вже кілька разів проводили маленькі благодійні ярмарки на підтримку наших воїнів. На цей раз вирішили об’єднати ярмарок та виступ дітей. Попри те, що на вулиці йшов дощ, благодійний концерт-ярмарок пройшов просто чудово. Наші дітки, попри такі умови, виступили навсі 100 відсотків. Також ми запросили пару бальників з міста Чорноморськ, які продемонстрували нам кілька видів бальних танців. Багато людей продавали різні вироби, також була можливість сфотографуватись біля фотозони, а за це гості робили добровільний донат на ЗСУ. Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 11 200 гривень. Сьогодні ми спілкуємось з хлопцями з нашої громади, які зараз на фронті, дізнаємося їхні потреби, після чого за ці зароблені кошти закупимо все необхідне. Дякуємо всім, щоприйшли нас підтримати в таку погоду. Разом ми допоможемо нашим хлопцям, які нас захищають і в дощ, і в сніг, і в мороз, і без даху над головою”, – розповіла Тетяна Канарьова.

Нагадаємо, 19 квітня перший у 2024 році благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ пройшов і вБолграді.

Фото: Павлівський будинок культури