Завтра в одному з районів Одеси відключать воду: перелік адрес

Завтра в одному з районів Одеси відключать воду: перелік адрес

Відновити водопостачання для всіх споживачів мають до вечора

Завтра, 17 квітня в Пересипському районі Одеси проводитимуть аварійні ремонтні роботи на об’єктах водопроводу. У зв’язку з цим відбудеться масштабне відключення води. Про це повідомляєІнфоксводоканал.

Філія «Інфоксводоканал» доводить до відома мешканців міста, керівників підприємств та організацій, що у зв’язку  з необхідністю проведення  ремонтних  робіт на об’єктах водопроводу: 17 квітня 2024 року з  09:30  до  20:30 буде припинено  подачу  води, – йдеться в повідомленні. Де не буде води

Кримська,80-а, 

Академіка Заболотного, 38-а, 

Генерала Бочарова, 35, 38-а, 

Семена Палія, 108.

Відновити водопостачання за всіма адресами обіцяють до 20:00.

Звертаємо увагу, щочас відновлення водопостачання – попереднє і може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і в меншу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі, або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу.

У разі виникнення питань можна звернутись до “Інфоксводоканалу” за номерами:

705-55-05,

780-55-05,

093-17-00-155,

068-905-55-05. 

Тарифи на комунальні послуги в Одесі уновому 2024 році залишаються незмінними. Це стало можливим завдяки мораторію на підвищення цін, який діє в Україні з початку війни. Втім, наразі вже є чимало розмов про підвищення вартості комунальних послуг. Всі ціни  та як передати покази та сплатити — у матеріалі “Коментарі”.

Зазначимо,акціонерне товариство «Одесагаз» повідомляє про важливі зміни в наданні житлово-комунальних послуг на період дії воєнного стану в Україні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405, уведено обмеження щодо припинення надання таких послуг населенню у разі неоплати або оплати не в повному обсязі, втім ще стосується не всієї території України.Боржників за газ в Одеській області відключатимуть від постачання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!