Збірна Одеської області з фехтування на шаблях яскраво виступила на чемпіонаті України

Збірна Одеської області завоювала дві золоті медалі чемпіонату України у фехтуванні на шаблях. Змагання проходили в Києві з 30 березня по 2 квітня. Про це повідомили нашомукореспонденту у відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

ПІДСУМКИ

Всього збірна Одеської області завоювала 3 медалі – 2 золоті і 1 бронзову.

Золоті медалі завоювали: в командному турнірі, вперше в історії, жіноча збірна області у складі Аліни КОМАЩУК, Олени КРАВАЦЬКОЇ, Валерії МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКОЇ і Анни СУВОРОВОЇ, в особистому турнірі — Андрій ЯГОДКА (тренери – Олександр ВАСЮТІН, Олександр Красовський) — сьомий титулчемпіона України. Бронза в активі Аліни КОМАЩУК (тренери – Олександр ВАСЮТІН, Артем Скороход).

В командному турнірі серед чоловіків збірна Одеської області у складі Андрія ЯГОДКИ, Максима СЕМЕНОВА, Нікіти СТОЛБУНОВА і Микити ОБУХОВА посіла 4-е місце, програвши в поєдинку за бронзу збірній Києва – 30:45.

Для Валерії МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКОЇ і Анни СУВОРОВОЇ це перші в кар’єрі золоті медалі «дорослого» чемпіонату України.

Підготували збірну Олександр ВАСЮТІН, Нікіта СТОЛБУНОВ і ЮрійАРОНЗОН.

UkrChamp 2024 14

ІСТОРИЧНЕ ЗОЛОТО

В чвертьфіналі жіноча збірна Одеської області з двома володарками олімпійської ліцензії у складі впевнено перемогла другу збірну Миколаївщини (45:7), у півфіналі – збірну Черкаської області (45:31).

У фіналі збірна Одеської області взяла верх над збірною Києва, де фехтувала срібна призеркаРіо-2016 Олена Вороніна і 3-й номер національного рейтингу Юлія Бакастова, з рахунком 45:35.