Сільрада в Одеській області бюджет 2023 року збільшить на 7 млн грн до цьогорічного

Сільрада в Одеській області бюджет 2023 року збільшить на 7 млн грн до цьогорічного

Красносільська сільська рада Одеської області бюджет 2023 року збільшить на 7 млн грн до цьогорічного.

Про це повідомила голова сільради Марина Архірій.

«23 грудня провели останню у цьому році сесію Красносільської сільської ради.

Затвердили бюджет нашої громади на 2023 рік у розмірі 164,7 млн грн, що на 7  млн грн більше планового показника попереднього року. 

Враховуючи реалії, це є позитивним показником, адже усі ми розуміємо, в якому
стані сьогодні знаходиться держава і економіка України.

Бюджетом  передбачено стовідсоткове забезпечення захищених статей видатків  на функціонування бюджетних установ, у тому числі, у повному обсязі виділені кошти на  заробітну плату та енергоносії.

Створено резервний фонд у розмірі 2,4% від загального фонду бюджету або 4 млн грн. У разі необхідності ці кошти будуть використані на підтримку Збройних формувань України, цивільний захист населення, а також інші
непередбачувані заходи. Враховуючи воєнний стан, резервний фонд при потребі  буде змінюватися.

Згідно із затвердженою програмою «Милосердя в дії» у бюджеті на наступний рік передбачено біля 13 млн грн на соціальний захист незахищених верств населення та підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Також заплановані кошти на сплату різниці в тарифах на водопостачання і вивезення побутових відходів для КП «Перспектива», яке здійснює забезпечення громади критично необхідними послугами.

На сесії також було прийнято ряд інших рішень, які стосуються життєзабезпечення Красносільської громади у 2023 році», – розповіла голова сільради.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

Сільрада в Одеській області бюджет 2023 року збільшить на 7 млн грн до цьогорічного