Нова команда з Одеси зіграла дебютний матч з учасником Ліги Чемпіонів

Нова одеська жіноча футбольна команда «Сістерс», яка цього року представлятиме Одесу у першій українській лізі, сьогодні провела перший у своїй історії повноцінний
контрольний матч.

Суперницями підопічних Євгена Додурича стали свіжоспечені віцечемпіонки України – ЖФК «Кривбас». Майбутній учасник Ліги чемпіонів, до слова, готується до важливих поєдинків під керівництвом іншого одеського тренера – Костянтина Фролова.

Звичайно, одеситкам було дуже важко протистояти супернику такого рівня, але після нервового та сумбурного першого тайму (0:3), господарки поля провели непоганий другий. І нехай забити у ворота «Кривбасу» за 70 хвилин (грали
два тайми по 35 хвилин) вони так і не зуміли, проте дівчата створювали моменти та намагалися проявити себе з найкращого боку, незважаючи на те, що ще не у формі, ще зовсім не зіграні та лише роблять свої перші кроки як команда.

У підсумку – 0:3, поразка, яку можна занести нашим землячкам до активу, адже тренерський склад «Сістерс» отримав необхідну інформацію, а футболістки – змогу пограти проти однієї з найкращих команд України.

Леонід Францескевич, odessa.online

ОГЛЯД
МАТЧУ

12 липня 2023 року. Контрольний матч №3. Одеса. Стадіон «Чорноморець». 10:00. +23 градуси.

ЖФК «Сістерс» (Одеса) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:3 (0:3) Голи: Синтія
Мусунгу, 6 (0:1). Синтія Мусунгу, 22 (0:2). Віолета Тян, 33 (0:3).

ЖФК «Сістерс» (Одеса): Ілона Коваленко, Думітріца Прісекарь, Олега Мустафаєва, Марія Нєсіна, Світлана Колька, Ксенія Гриценок, Лілія Цурак, Маргарита Кісельова, Крістіна Романова, Єлизавєта Лиховід (Ольга Бойченко), Дар’я Івкова. Головний тренер: Євгеній Додурич.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик (31. Вікторія Петровець, 45), 99. Леся
Ольхова, 15. Анна Іванова, 20. Амарієль Сонкенг (новачок, 45), 74. Махіра-Алі Елданбоукі (19. Ірина Кочнєва, 45), 18. Анна Авраменко (98. Даяна Семків, 45), 44. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська, 88. Діана Бєлякова, 7. Віолета Тян, 27. Синтія Мусунгу (10. Поліна Янчук, 45). В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.