Одеські спортсмени завоювали сім медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

image

Борці Одеської області представили регіон на всеукраїнських змаганнях та завоювали сім медалей. Про це повідомили у пресслужбі Олімпійського комітету України.

Спортсмени привезли з чемпіонату України з вільної боротьби, який відбувся у Києві, три золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди. Одесити зайняли призові місця згідно з ваговими категоріями:

Семен Радулов – перше місце в категорії «до 70 кг»;Василь Михайлов – перше місце в категорії «до 79 кг»;Магамед Закарієв – перше місце в категорії «до 97 кг»;Володимир Буруков – друге місце в категорії «до 61 кг»;Хасан Закарієв – друге місце в категорії «до 86 кг»;Георгій Казанжи – третє місце в категорії «до 57 кг»;Микита Зубаль – третє місце в категорії «до 70 кг».До одеського ФК «Чорноморець» приєднався новий гравецьОдеські спортсмени завоювали п’ять медалей на змаганнях з греко-римської боротьбиБаскетбол. Чоловіча команда БК «Рівне» двічі переграла чинного чемпіона в Одесі

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області