У Болградському районі невідомі спалили два трансформатори

Горить трасформатор

У Болградському районі внаслідок підпалу двох трансформаторів без електропостачання залишилися два населених пункти.

«13 квітня в місті Болград та в селі Кубей Болградського району невідомими особами було скоєно підпал двох трансформаторів, внаслідок чого без електроенергії залишились абоненти сіл Кубей (Кубейської громади) та Калчева (Василівської громади).

В м.Болграді енергопостачання було відновлено відразу. Сума завданих збитків велика. Загиблих та постраждалих немає», – повідомила пресслужба Болградської РДА.

За словами представника компанії ДТЕК Одеські електромережі, на даний час у с. Кубей обладнання, яке забезпечує енергопостачання не підлягаєвідновленню та потребує повної заміни. Тому вишукуються варіанти відновлення електропостачання в зазначених населених пунктах.

Представник мобільного оператора «Київстар» запевнив, що постійно проводиться підживлення акумуляторів на мобільних вежах задля забезпечення населення мобільним зв’язком.

Під часнарадиПід час наради, фото: РДА

Додамо,що Комунальним підприємством с. Кубей організовано графік подачі води населенню через центральне водопостачання.

Під час наради в РДА щодо ситуації, яка склалася, розглядалась можливість забезпечення охорони об’єктів критичної інфраструктури району.

Представник Болградського районного відділу поліції звернувся до керівників громад щодо надання будь-якої інформації про осіб та автомобіль, який було помічено в зазначених населених пунктах 13 квітня задля ідентифікації осіб, якіпідозрюються у підпалі.

Додамо, що медіа сповіщають про те, що ситуацію, що склалася, вже розповсюджують російські пропагандисти, розповідаючи, що це робота проросійських партизанів Бессарабії.

Сподіваємося, що відповідні українські служби знайдуть цих “партизанів”.

Навігація записів