В Одесі назвали переможців чемпіонату області з боксу серед юніорів

image
03 березня14:32

19

З 24 по 27 лютого 2021 року в Одесі відбувся чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів (2005-2006 рр.н.) та жінок в усіх вікових категоріях.

У змаганнях взяли участь понад 90 боксерів з Одеси та Одеської області.

На турнірі Одесу представили вихованці Комунальних позашкільних навчальних закладів «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №5» та «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8».

Гарну фізичну підготовку та спортивну майстерність показали на чемпіонаті юні одеські спортсмени, посівши призові місця.Так, серед вихованців КДЮСШ №5 найкращі результати показали:- Аня Майо — 1 місце (51 кг);- Ірина Діброва — 1 місце (57 кг);- Оксана Бондаренко — 1 місце (60 кг);- Микита Чекал-Гуцул — 1 місце (63 кг);- Георгій Ямчук — 1 місце (70 кг);- Казимир Галушко — 1 місце (80 кг);- Рубина Еполи — 2 місце (54 кг);- Володимир Черкасов — 2 місце (80 кг);- Данило Воронцов — 2 місце (46 кг);- Роман Меляжников — 3 місце (70 кг);- Микита Котов — 3 місце (54 кг).

У загальнокомандному заліку вихованці КДЮСШ №5 посіли почесне перше місце.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі: Олександр Скворцов, Сергій Антонов, Юрій Цуюн, Сергій Пятецький та Костянтин Бєрман.

Переможцями та призерами чемпіонату також стали вихованці КДЮСШ №8, зокрема:- Руслан Гулієв — 1 місце (46 кг);- Денис Кудрявцев — 1 місце (54 кг);- Валерія Тельпіс — 1 місце (60 кг);- Павло Мазуренко — 3 місце (60 кг).

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі: Ігор Гордієнко, Нуреддін Алібейлі та Дмитро Бобошко.

Переможці та призери чемпіонату отримали медалі та грамоти.